O NÁS

VEDENÍ SPOLKU

VEDENÍ SPOLKU

V čele spolku stojí coby nejvyšší výkonný orgán řídící výbor, volený každoročně všemi členy spolku. Výbor je řízen předsedou spolku. Každodenní chod spolku vedle předsedy obstarávají pokladník a tajemník spolku.

TOMÁŠ KONEČNÝ
PŘEDSEDA SPOLKU

Předsedou spolku jsem se stal v lednu již potřetí (předtím jsem jím byl v letech 2011-2012 a část roku 2017). V minulosti jsem spoluzakládal tento spolek i jeho jednotlivé projekty, v jejichž vedení jsem střídav působil (2011-2014 a 2017-2018). Původem jsem z Plzně, nyní se však vyskytuji většinu času v Praze, kde studuji doktorský program hospodářských dějin na FF UK a pracuji pro Národní technické muzeum.

JAKUB VESELÝ
POKLADNÍK

Studuji prvním rokem Právnickou fakultu UK. Pocházím z Prahy, ale svá gymnaziální léta jsem prožil v Jilemnici v Krkonoších. Nyní se, opět v Praze, vedle studia věnuji simulacím- ČMAKu, Summitu, Československým křižovatkám. Volný čas rád trávím jakýmkoli sportem, ačkoliv pro většinu z nich nemám vlohy, anebo ve společnosti své dvanáctistrunné kytary, dobrého jídla a pití a přátelských lidí.

PETR SVOBODA
TAJEMNÍK SPOLKU

Pocházím z Mladé Boleslavi, studuji v Praze NF VŠE. V CPS jsem již přes dva roky, v současnosti jako člen řídícího výboru a tajemník spolku. Mezi mé zájmy se řadí politika, ekonomie, historie a vzhledem k tomu, že od začátku studií bydlím v Praze, tak svůj čas věnuji i toulkám různými kouty našeho hlavního města.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI
DALŠÍ UDÁLOSTI >